30 seneyi aşkın deneyimi ile Centre of English Studies İngiltere ve İrlanda’da dil eğitimi için en kaliteli seçenekler arasında yer almaktadır.

DCU 16,000'e yakın öğrencisiyle İrlanda’nın önde gelen devlet üniversitelerinden biridir. Kampüs ortamında İngilizce öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Birkaç yıl Türk öğrenciler tarafından İrlanda'da en çok tercih edilen dil okulu seçilen Atlas Language School, kanal kenarındaki yeni binasından hizmet vermektedir.

Şehir merkezine 20 dakika uzaklıkta, büyük ve tarihi üniversite kampüsünün içerisinde İngilizce dil eğitimi alın.

Delfin, İrlanda’da Dublin şehir merkezinde bulunur ve İngilizce öğrenmek için tercih edilen uygun bütçeli okullardan biridir.

Emerald Dil Okulu, İrlanda'nın en köklü ve kalitesi belgeli dil okullarından biridir. Uzman kadrosu ile dünya çapında üne sahiptir.

İngilizce dil okulu olarak 60 yıllık geçmişe sahip, köklü bir okul olan International House, İrlanda'da en meşhur okulları arasında.

Oscars International Dublin şehir merkezinde bulunan yeni binasıyla, eğitimde teknolojiyi en iyi kullanan okullardan biridir.

The International School of English (ISE) dil okulu ile uygun fiyata kaliteli bir eğitim almak artık mümkün. 

Cork English Academy, İrlanda’nın güneyindeki 125.000 nüfuslu Cork şehrinin kalbinde yer alan bağımsız bir İngilizce dil okuludur.

ISI English Language School 2001 yılında İrlanda Dublin'de açılmıştır. Dublin'de iki tane merkezi bulunmaktadır. 

Sahibi ve tüm personeli İrlandalı olan ISE (The International School of English) dil okulu, İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunmaktadır.

Arena School of Enlish Dublin şehir merkezinde bulunan, uygun fiyatları ve kalitesiyle öğrencilerin dikkatlerini çeken bir okuldur.

Berlitz, İrlanda'da iş garantisi veren ve köklü okullardan biridir. Geniş alanlara özgü spesifik ingilizce kursları ile dikkat çekmektedir.

ALL Dil Okulu Dublin'e 15 dakika uzaklıktaki sahil kasabasındadır, güzel şehir ve uygun fiyatlarıyla öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Apollo, junior ve yetişkinler için sunduğu kaliteli eğitimi ve öğrenci desteği ile çok tercih edilen okullarıdan biridir.

Icot College Dil Okulu, İrlandanın hem Cork hem de Dublin şehirlerinde şubeleri bulunan bir dil okuludur. 

Dublin şehir merkezinde bulunan bir okuldur. Dublin'in Temple Bar denilen en hareketli bölgelerinden birinde bulunmaktadır.

İrlanda'da Şehir Merkezinde bulunan dil okullarından biri olan EC Dublin dil okuluyla ilgili her şey için tıklayın!

ATC Dil Okulu'nun İrlanda'nın Dublin ve Bray şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. Öğrenciler tarafından beğenilen bir dil okuldur.

Atlantic Dil Okulu hem Galway hem de Dublin Şehirlerinde 20 yılı aşkındır hizmet veren öğrenci odaklı bir dil okuludur. 

İrlanda'nın en iyi üniversitelerinden biri olan UCD'de dil eğitimi almaya ne dersiniz. Kampüs ortamında profesyonel dil eğitimi

2014'de kurulan Dublin'in merkezinde yer alan Frances King Dil Okulu 200 binden fazla öğrenciye ev sahipliği yapmıştır. 

Swan Dil Okulu 25 yıldan fazladır Dublin'in en popüler caddelerinden birinde yer alıyor. Uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir.

Yaklaşık 30 yıllık eğitim tecrübesine sahip Twin dil okulu uygun fiyatları ve şehir merkezindeki konumu ile dikkat çekmektedir.

40 yılı aşkın tecrübesiyle Kaplan dil okulu son teknoloji, geniş ve modern sınıflara sahiptir ve profesyonel kadrosu ile dikkat çeker.

Dublin ve Drogheda'da şubeleri bulunan ELI dil okulu öğrencilerine kaliteli bir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

İrlanda'nın önde gelen dil okullarından son teknolojiye sahip olan Future Learning School hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın...

Galway'de eğitim veren IH Dil Okulu heryıl yüzlerce öğrenciye hizmet etmektedir...

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
0541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
+90 542 353 69 84 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.