Future Learning School - İrlanda Dil Okulu

2013 yılından bu yana hizmet veren Future Learning (FL) dil okulu Dublin ve Athlone olmak üzere 2 farklı şubeye sahiptir. FL birçok özelliği ile klasik dil okullarından ayrılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana etkili dil eğitimine devam etmekte olup Eaquals'ın akredite olmuş bir üyesi olarak dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine hizmet sunmaktadır. İngilizceyi sınıf ortamında öğretmenin yanında, uygulamalı olarak da birçok farklı program düzenleyen Future Learning Dil Okulu, her yaştan öğrenciye uygun çalışmalar yürütmektedir. Çocuk, genç, yaşlı farketmeksizin herkes, FL’de kendine göre bir İngilizce kursu veya kendini geliştirebileceği bir program bulabilmektedir.

FL dil okulunda İngilizce dil eğitiminin yanı sıra, yaz ve kış kampları, İrlanda’nın en iyi okullarına özel hazırlık kursları, öğretmenler için eğitim programları ve daha birçok çalışması ile FL, modern teknolojiyi de son derece etkin bir şekilde kullanmaktadır.

 

 

Future Learning School - Dublin

FL dil okulu Türk pazarına yeni girdiği için en büyük avantajı Türk öğrencisinin çok az olmasıdır. Dersleri sadece dil öğretmek üstüne değil; yetişkin öğrencilerin kariyer hayatlarında da onlara fayda sağlayacak kazanımları sağlamak amacında verirler. Bu ne demektir, size sunumlar yaptırırlar; örneğin bir iş toplantısında nasıl konuşmanız gerektiğinden bahsederler ve böylece hem dilinizi hem de iş İngilizcesi becerilerinizi geliştirmiş olursunuz.
Sınıfların mevcudu ortalama 10-15 kişiliktir. Kursun ilk günü dersten önce bir seviye belirleme sınavı yapılır ve buna göre sınıflarınız belli olur. Bunlara ek olarak, her hafta okul tarafından öğrencilere özel ücretsiz şehir turları, İrlanda geneli avantajlı fiyatlı geziler ve çeşitli etkinliklere katılabilme imkanınız bulunmaktadır.

 

 

Future Learning School - Athlone

Athlone bölgesi, merkezi konumu, tüm büyük şehirlere yakınlığı ve Dublin havalimanına sadece 1,5 saat uzaklıktaki birçok şirket için mükemmel bir seçimdir. Athlone'da geniş bir endüstri ve iş çeşitliliği vardır. İlaç, teknoloji, çiftçilik (süt ürünleri ve tarım), inşaat sektörü, hem şehrin içinde hem de dışında bulunan birçok kafe, restoran ve barın yanı sıra iş ve turizm endüstrisinde de hizmet vermektedir ve birçok golf sahasına ev sahipliği yapmaktadır.

Athlone kampüsü de tıpkı Dublin kampüsü gibi, Sınıfların mevcudu ortalama 10-15 kişiliktir. Kursun ilk günü dersten önce bir seviye belirleme sınavı yapılır ve buna göre sınıflarınız belli olur. Bunlara ek olarak, her hafta okul tarafından öğrencilere özel ücretsiz şehir turları, İrlanda geneli avantajlı fiyatlı geziler ve çeşitli etkinliklere katılabilme imkanınız bulunmaktadır.

 

 

FL Eğitim Programları

 • Genel İngilizce
 • Work and Study
 • IELTS ve Cambridge Sınav İngilizcesi  
 • Akademik İngilizce
 • Öğretmen Gelişim Kursları
 • İş ingilizcesi
 • Kış Programları
 • Dil ve Kültür Programı
 • Dublin İşletme Akademisi
 • Hesaplamalı Düşünme Programları
 • Junior Yaz Okulu 

 

FL Sosyal İmkanları

 • Hafta İçi ve Hafta Sonu Gezileri
 • Eğlenceli Spor Faaliyetleri
 • Tanışma Partileri
 • Sinema Günleri
 • Kampüs İçinde Ücretsiz İnternet Erişimi
 • Kütüphane
 • Bilgisayar Odası

 

Future Learning Language School Konumu

 

Galeri

View the embedded image gallery online at:
https://www.egitimirlanda.com/future-learning#sigProIdce171ca09f

 

*** İrlanda'da 2020 yılı dil okulu fiyatları ve ayrıntılı bilgi için bilgi istek formumuzu doldurun!

*** İrlanda'da eğitim, yaşam ve öğrenci izlenimleri hakkındaki youtube videolarımıza ulaşmak için buraya tıklayarak Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz.

 

Göz At;

 1. İrlanda Konaklama
 2. İrlanda'da Öğrenci Yurtları
 3. İrlanda'da Yaşam
 4. 5 Adımda İrlanda Dil Okulu
 5. İrlanda'da Dil Okulu
 6. İrlanda'da Eğitim
 7. İrlanda'da Konaklama Fiyatları

 

egitim irlanda biz sizi arayalim

egitim irlanda goruntulu danismanlik

Ekran_Alıntısı.PNG

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

 

 

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.