Belfast, Birleşik Krallık'ta yer alan, Kuzey İrlanda'nın hem en büyük şehri hem de başkentidir. Bu güzel şehir hakkında detaylar yazımızda yer almaktadır...

İrlanda Cumhuriyeti diğer adıyla İrlanda; 1973’den beri Avrupa Birliği üyesi olan bir ülkedir. Bu yazımızda sizler için İrlanda şehirlerini inceleyeceğiz...

İş hayatında İngilizce'ye ihtiyacı olanlar için yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi programına katılıp, karıyeriniz için büyük bir adım atabilirsiniz! Detaylar için tıklayın...

Anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenleri için, uluslararası tanınırlığa sahip Delta Diploma programı, Delta kursları ve Delta sertifikası detayları için tıklayın!

40 yılı aşkın eğitim deneyimiyle ATC Dil okulu, Dublin ve Bray şehirlerindeki kampanyalarıyla karşınızda! Kampanya fırsatlarından yararlanmak için tıklayınız...

İrlanda'da üniversite eğitimi almak için İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrencilerin Foundation programı almaları gerekir Peki İrlanda'da bu süreç nasıl işler? Birlikte bakalım...

Her biri özenle seçilmiş, profesyonelce çalışan eğitmenleri ile birlikte Avrupa'nın en saygın dil okulları hakkında yazımızı sizler için derledik. Detaylar için tıklayın!

ISI dil okulu ev konforunuzda katılabileceğiniz harika bir online İngilizce eğitim programı sunuyor. Online dil eğitiminin avantajları hakkında yazımızın devamında yer alan bilgilere göz atın ve siz de online dersleri denemeye başlayın!

Karantina günlerimizi en iyi şekilde geçirebilmemiz için Türkiye'de ve dünyada online erişime açılan dergi, kitap, müze ve eğitim videolarına ulaşabilmeniz için derlediğimiz yazı, ziyaret etmenizi bekliyor!

Son günlerde gündemi oluşturan, dikkat etmemiz gereken salgın virüsün İrlanda detayları... İrlanda'da koronovirüsü ile ilgili aklınıza gelen tüm soruların cevabı bu yazıda.

Son Güncellenme:  16 Ocak 2021 01:26 (TR Saati)

İrlanda, İrlanda dili ve eğitimi, İrlanda coğrafi yapısı, İrlanda ekonomisi, İrlanda'da eğitim, İrlanda'da dil okulu, İrlanda nüfusu, İrlanda'da gezilecek yerler, İrlanda rehberi, İrlanda yaşam masrafları, İrlanda yaşam şartları hepsi bu yazıda!a

Bir şehri tanımak, kültürüne ve tarihine hakim olmak için şüphesiz ki en doğru yol şehrin yapılarını, değerlerini bilmektir. Sizin için oluşturduğumuz bu rehber Dublin şehrinin tarihini ve kültürünü tanımanıza yardımcı olacaktır.

Dublin'de öğrenci olmak ve eğitim imkanlarına yönelik merağınızı gidermek için hazırladığımız bu yazımız, sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracaktır! Ayrıntılar için tıklayın.

Bu yazıda İrlanda'da yaşam, İrlanda kültürü, İrlandalı insanlar, İrlanda'da eğlence hakkında her şeyi bulabilirsiniz . 

Bu yazımızda sizinle İrlanda Hakkında her şeyden bahsettiğimiz bir İrlanda Rehberi oluşturduk. İrlanda'da dil okulu, İrlanda'da konaklama, İrlanda'da çalışma, İrlanda'da Work and Study ve daha fazlası..

Page 1 of 3

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.