Delfin Dil Okulu Kampanyası

Dublin’de yer alan Delfin Dil Okulu oldukça profesyonel bir dil okuludur. Kadrosu genç ve dinamik öğretmenlerden kurulu olan Delfin, Dublin’in en merkezi konumunda yer almaktadır. Eğlenerek öğrenmeyi hedefleyen okul, İrlanda’da İngilizce eğitimi almak isteyenlere, öğrenci memnuniyetini garanti etmektedir. ACELS tarafından akredite edilen Delfin, her yaştan ve her seviyeden öğrenciye dil eğitimi vermektedir. ACELS’in yanı sıra MEI’ye üye olan okul, iş hayatına profesyoneller de yetiştirmektedir.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ İLE! Türkiye'ye özel fiyatlar!

İrlanda'daki bu dil okulu kampanyası ile hem İngilizcenizi geliştirin, hem de bu güzel ada ülkesini tanıma fırsatını yakalayın!

** İrlanda Dil Okulu Fiyatları İçin Tıklayın!

 

Delfin Dublin Hakkında

İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce öğrenmek için tercih edebileceğiniz lokasyonlardan biri Dublin’dir. Delfin İngilizce Dil Okulu İngiltere ve İrlanda’da olmak üzere iki farklı seçeneği vardır. Delfin, İrlanda’da İngilizce öğrenmek için uygun bütçeli seçeneklerdendir. İrlanda’da İngilizce öğrenmek diğer ülkelere göre daha tasarrufludur. Delfin Dil Okulu Dublin’de Spire heykeline sadece 3 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca, Trinity College ve St. Stephen Parka da yürüyerek ulaşılabilecek uzaklıktadır. Okul binasında son teknoloji ile donatılmış 27 sınıf bulunmaktadır. 16 yaşından büyük herkesi öğrenci olarak bünyesine kabul eden okul oldukça gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Okulda bilgisayar laboratuvarı, öğrenci yurdu, çalışma ve etüt sınıfları, kafeler ve sinema odaları yer almaktadır.

Maximum 12 ile 15 kişilik sınıflarda sabah ve öğleden sonra seçenekleri olmak üzere dil öğrenebilirsiniz. Delfin dil okulu öğrencilerine konuşma odaklı İngilizce dil eğitimi vermektedir.

 

 

 

Delfin Dil Okulu Kampanya Detayları

Öğrencilerimiz Delfin Dil Okulu'nda akademik yıl programı ile harika doğal güzelliklere sahip bu ülkede hayatlarını sürdüp, çalışabilirken aynı zamanda İngilizce seviyelerinde önemli gelişmeler sağlayarak unutulmaz anılara ve deneyimlere sahip olacaklardır. 

30 Ekim'e kadar geçerli 25 haftalık Work and Study programı promosyonlu fiyatları aşağıdaki gibidir.

 

 

*** İrlanda'da 2020 yılı dil okulu fiyatları ve ayrıntılı bilgi için bilgi istek formumuzu doldurun!

*** İrlanda'da eğitim, yaşam ve öğrenci izlenimleri hakkındaki youtube videolarımıza ulaşmak için buraya tıklayarak Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz.

 

Göz At;

  1. İrlanda'da Eğitim
  2. İrlanda'da Dil Okulu
  3. İrlanda'da Work and Study
  4. İrlanda Uzun Dönem Öğrenci Vizesi
  5. İrlanda Kısa Dönem Öğrenci Vizesi
  6. İrlanda'da Yaşam
  7. 5 Adımda İrlanda Dil Okulu

 

egitim irlanda biz sizi arayalim

egitim irlanda goruntulu danismanlik

Ekran_Alıntısı.PNG

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.