İrlanda'da Akademik Yıl Programları

İrlanda'da Work and Study (Akademik Yıl Programı)

İrlanda’da work and study olarak bilinen 25 hafta dil okuluna kayıt olmanın avantajları nelerdir, Work & Study programı ile aynı mıdır, ücretleri nedir gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir yazı.

 

Work and Study Nedir?

Akademik yıl programı, İrlanda’da 25 haftalık dil kursuna verilen isimdir. Akademik kelimesi kafaları karıştırmasın. Bu programla, 25 hafta yani 6 ay İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bu programın bir diğer adı ise Work & Study (oku ve çalış) programıdır.

 

Work_and_Study_1.jpg    work-and-study-fiyatları.jpg    work-and-study-kampanyalar.jpg 

 

İrlanda'da Work and Study Videomuz

 

İrlanda'da Work and Study Programının Avantajları

 • İrlanda’da 25 haftalık dil okulu programına kayıt olduğunuz takdirde, haftada 20 saat part-time çalışma izni sağlanmaktadır. İrlanda’da saatlik asgari ücret 10.20€’dur. İrlanda'da part-time çalışma izni ile yani yarı zamanlı çalışarak yaşam giderlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Hatta para bile biriktirebilirsiniz. İrlanda’da çalışma imkanlarını incelemek için buraya tıklayınız.

 

irlanda kisa donem calisma

 

 • İrlanda'da full-time çalışma izni verirler mi derseniz, bu programla o da mümkün. Sadece yaz aylarında ve sömestr tatil döneminde İrlanda’da okulunuzdan tatil alıp tam zamanlı çalışabilirsiniz.
 • İrlanda'da Work and Study programı ile vizenizi 8 aya kadar uzatma imkanına sahipsiniz. Yani İrlanda'da work and study programına kayıt olduğunuzda, İrlanda'da 6 ay dil eğitimi ve part time çalışma izni üzerine de 2 ay daha İrlanda’da kalma ve full time çalışma hakkına sahip olursunuz.

 

irlanda-akademik-yil-dil-okulu

 

 • İrlanda'da Work and Study programında dersler Pazartesi’den Cuma gününe kadar olmaktadır. Kursun yoğunluğunu siz belirleyebilirsiniz. Haftada 15, 20 veya 25 saatlik dersler alabileceğiniz  seçenekler mevcuttur.
 • Ayrıca İrlanda'da dil okuluna tek bir başlama tarihini yok! istediğiniz pazartesi başlayabilirsiniz. Dil okullarında sürekli öğrenci döngüsü olduğundan dolayı, yıl içinde her Pazartesi yeni kayıtlar alınmaktadır. Size hangi Pazartesi uygun ise o tarihte başlayabilirsiniz.

NOT: İrlanda'da work and study dil okulu, uzun dönemli öğrenci vizesi kategorisinde olduğu için, kursa başlamayı planladığınız tarihten 2 buçuk ay öncesinde vize işlemlerine başlanmasını önermekteyiz. 

 

İrlanda'da Work and Study Ücretleri

İrlanda’da work and study ücretleri, okuldan okula değişmektedir. Aşağıda, yıllardır çalıştığımız ve kalitesine güvendiğimiz dil okullarından bazılarının fiyatlarını bulabilirsiniz. Tüm okulların fiyat listesine ulaşmak için buraya tıklayınız

 

Work_and_Study_1.jpg    work-and-study-fiyatları.jpg    work-and-study-kampanyalar.jpg 

 

*** İrlanda dil eğitimi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın!

*** İrlanda'da eğitim, yaşam ve öğrenci izlenimleri hakkındaki youtube videolarımıza ulaşmak için buraya tıklayarak Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz. 

 

Göz At;

 1. İrlanda'da Eğitim
 2. İrlanda'da Yüksek Lisans
 3. İrlanda'da Work and Study
 4. İrlanda Uzun Dönem Öğrenci Vizesi
 5. İrlanda Kısa Dönem Öğrenci Vizesi
 6. İrlanda'da Yaşam

 

egitim irlanda biz sizi arayalim

egitim irlanda goruntulu danismanlik

Ekran_Alıntısı.PNG

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

 

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.