ISE Online Eğitim

ISE Online İngilizce Eğitimi

Dünya genelinde yaygın olan Covid-19 virüsü sebebiyle birçoğumuz evde kalmak zorundayız. Evde kalmak zorunda olduğumuz bu günleri bir nevi fırsata çevirmekte bizlerin elinde. Belki uzun zamandır başlamak istediğiniz İngilizce kursuna hayat koşuşturmasından dolayı gitmeye vaktiniz hiç olmadı, belki evinize yakın bir kurs bulamadınız belki de üşendiğinizden, "Bir ara giderim ne de olsa" dediğinizden hiç gidemediniz. Fakat İngilizce eğitiminizi sürekli erteliyor olmanızın ne size ne de geleceğinize faydası var. Yaşımız kaç olursa olsun hiç farketmez, öğrencilik hayatınızda da iş hayatınızda da bunun eksikliğiyle karşılaşmaktan ne yazık ki kaçamayız. Üstelik yeni ülkeler gezip görme, farlı kültürleri tanıma gibi hayalleriniz de varsa artık bir şekilde ilk adımı atmanız gerekiyor ne de olsa başlamak başarmanın yarısıdır demişler. İşte bu yüzden bu günlerde evdeki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz hem de geleceğiniz için en doğru adımı atabileceğiniz online İngilizce derslerine dayalı bu kurslara kayıt olmanız yeterli.

Telefonunuzla, tabletinizle ya da bilgisayarınızla evinizin konforunda İngilizceyi en temelden öğrenmenin keyfini çıkarıp, hızlıca ilerletmek için güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

 

 

ISE Online İngilizce Eğitim Programı

ISE online İngilizce programında, genel İngilizce, genel İngilizce + konuşma sınıfları, genel İngilizce + sınav hazırlık ve profesyonel iş İngilizcesi kursu olmak üzere yetişkinlere yönelik toplam 4 farklı kurs tipi bulunmaktadır. 

  • Dersler ZOOM platformu aracılığıyla yapılacaktır.
  • Ders için gerekli olan materyaller öğretmen tarafından online olarak öğrencilerle paylaşacaktır.
  • Dersler 50-60 dakika uzunluğunda olacaktır.
  • Online ders esnasında dersler kayıt altına alacak ve öğrencilere gönderilecek böylece istediğiniz zaman ders tekrarı yapabilme imkanınız olacaktır.
  • Online eğitimler kayıt altına alınarak oluşturulan İngilizce gelişim raporları öğrencilere bildirilecektir.
  • Her kurs seçeneğinde iletişim becerilerinizi geliştirmek için eğitmen tarafından öğrencilere verilen yazma, konuşma ve dinleme gibi ödevler olacaktır. Bu ödevlerin sayısı aldığınız kurs tipine ve seviyenize göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Dersler, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere saat 09:00 - 16:00(İrlanda saati) saatleri arasında gerçekleştirilecektir. 

Online derslerin kayıt ücreti: 70€

Genel İngilizce Kurs Ücreti: 30€ (haftalık)

Genel İngilizce + Konuşma Sınıfı Kurs Ücreti: 60€ (haftalık)

Genel İngilizce + Sınav hazırlık ve Profesyonel İş İngilizcesi Kurs Ücreti: 80€ (haftalık)

 

Bu online derslere katılmakla ilgileniyorsanız buraya tıklayın ve formu doldurun. Lütfen kayıt sırasında kaydettiğiniz e-posta adresinize çok dikkat edin çünkü ISE online eğitimi hakkındaki tüm adımlara mail adresinizden ulaşacaksınız.

 

Her şey yoluna girdiğinde İrlanda'ya gelmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp, İrlanda'da dil okuluna gelene 1 ay online İngilizce eğitimi hediye kampanyamızdan siz de yararlanın!

 
egitim irlanda on kayit
 
ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.