Online İngilizce Kursu Almanın Avantajları

İngilizce'nin dünyanın her yerinde kullanılmasıyla birlikte, online dil eğitimi almanın sunduğu avantajlar sayesinde dil öğrenmek artık çok kolay!

Oscars Online İngilizce Kursu

Online sınıflarda zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için Oscars Dil Okulu'nun online İngilizce eğitimlerini kaçırmayın!

ISE Dil Okulu Online İngilizce Kampanyası

Kendisini profesyonel bir İngilizce dil eğitimine adamış olan ISE dil okulunun nitelikli öğretmenleriyle birlikte online İngilizce eğitimi sayesinde evden konuşma pratiği yapın! Detaylar için tıklayın...

Emerald Dil Okulu Online İngilizce Kampanyası

İrlanda'nın en iyi dil okullarından birisi Emerald Cultural Institute online dil okulu kampanyasıyla karşınızda!

Fırsatı kaçırmayın, kampanya detayları için tıklayın...

Apollo English Language Center Online İngilizce Kursu

Apollo Language Center yetişkinler için online İngilizce kurslarını ev konforunuza getiriyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve siz de hemen online İngilizce derslerini denemeye başlayın!

Atlantic Language Schools Online İngilizce Programı

Atlantic Language Schools harika bir Online İngilizce Eğitim Programı sunuyor. 14 Nisan'da başlamış olan derslere siz de istediğiniz zaman katılın ve fırsattan siz de yararlanın!

ISI Dublin Online İngilizce Kampanyası

ISI dil okulu ev konforunuzda katılabileceğiniz harika bir online İngilizce eğitim programı sunuyor. Online dil eğitiminin avantajları hakkında yazımızın devamında yer alan bilgilere göz atın ve siz de online dersleri denemeye başlayın!

Ücretsiz İngilizce Konuşun!

Eğitim İrlanda ile İrlanda’da Work and Study yapacak öğrenciler çok şanslı! Daha İrlanda’ya gitmeden sertifikalı yabancı İngilizce öğretmenleriyle evden konuşma pratiği yapın ve ücretsiz online ingilizce öğrenin!

EC Dublin Online İngilizce Kampanyası

EC dil okulu'nun online İngilizce eğitimi fırsatı sizlerle. EC dil okulunun size sunduğu avantajlar hakkında yazımızın içeriğinde yer alan detaylara göz atın!

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
0541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
+90 542 353 69 84 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.