İrlanda Apollo Dil Okulu

 

Apollo English Language Center

Apollo English Language Center, genç öğrenciler(junior) ve yetişkinler için sunduğu kaliteli eğitimi, program öncesi ve sonrası öğrenci desteği ile İrlanda’nınen çok tercih edilen okullarından bir tanesi olmuştur. Apollo Dil Okulu, Dublin'de ve Cork'da merkezleri bulunan bir dil okuludur. Cork'da yalnızca junior programları mevcutken, Dublin'de hem junior hem de yetişkinler için mükemmel okulları bulunmaktadır. Yetişkinler için olan Apollo dil okulu merkezi Dublin şehir merkezinde için Grafton Street ve St Stephen's Green'den sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yetişkin kurslarına 16+ yaşındaki öğrenciler katılabilmektedir. 

 

Apollo Yetişkin Dil Okulu

 

 

Apollo Yetişkin Rezidansı

 

Apollo yetişkin rezidansında 16+ öğrenciler konaklayabilmektedir. Fiyatı haftalık 290€'dur. Ayrıntılı bilgi için danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Apollo Junior (Genç) Programları

 

 

Apollo Dil Okulu Deneyimi

 

Gelmeden Önce

 • Tüm sorularınıza anında cevap: Sorularınızı/e-postalarınızı maksimum 24 saat içinde yanıtlıyoruz.
 • Apollo Öğrenci Mobil Uygulaması: Apollo Student App giriş bilgilerinizi gelmeden önce size gönderiyoruz. Okul, konaklama ve daha fazlasına tam erişim sağlayacaksınız.
 • Gelmeden önce arkadaş edinin: İrlanda'ya gelecek olan diğer Apollo öğrencileri ve hali hazırda İrlanda'da olan Apollo öğrencileriyle sohbet edebilmeniz için sizi özel Facebook grubuna katılmaya davet edeceğiz.
 • İçiniz rahat olsun: Size Eğitim İrlanda aracılığıyla tüm varış öncesi bilgi ve belgelerinizi zamanında göndereceğiz.

 

İrlanda'da Bizim Misafirimizken

 • İlk günden itibaren: Apollo'da başlangıçtan itibaren kendinizi mutlu hissetmeniz bizim için önemlidir, bu nedenle ilk gününüzde ve programınız boyunca düzenli olarak Apollo Yöneticileri ile şahsen buluşmanız gerekir.
 • İngilizce kursunuz: CELTA (veya eşdeğeri) nitelikli öğretmenler tarafından verilen derslerimiz, çok uluslu sınıflarımız sizi İngilizce'yi 'gerçek dünya'da kullanmaya hazırlarken ilgi alanlarınızı, güçlü ve zayıf yanlarınızı ve ayrıca kısa ve uzun vadeli hedeflerinizi de dikkate alır.
 • Apollo politikası: İngilizce öğrenmenin en iyi yolu sadece İngilizce konuşmaktır, bu nedenle herkesin sınıfta ve konaklamada, okul çevresinde ve etkinlikler ve geziler sırasında her zaman İngilizce konuşması politikamızdır.
 • Apollo sosyal: Fantastik Apollo Experience ekibimizle birlikte hazırladığımız okul sonrası etkinlikleriyle, Apollo deneyiminiz İrlanda'nın en iyi cazibe merkezlerini ziyaret ederek ve çeşitli etkinliklere katılarak okulun dışında da devam eder.
 • Apollo sözü: Amacımız, Apollo'da asla unutamayacağınız bir deneyim yaşamanız ve bir ömür boyu sürecek arkadaşlıklar ve anılar oluşturmanızdır - hepsi de İngilizcenizi geliştirirken.

 

Döndükten Sonra

 • Hiç bir şey bitmedi: İrlanda'daki kursunuzu bitirdiğinizde, bu "Apollo Deneyimi" nin sonu değil. Öğretmenlerinizle Skype dersleri yapabilir, evinizden öğretmeninizle bireysel dersleri takip ederek kendi ülkenize döndüğünüzde bile hala dilinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.
 • İletişimde kalın: Tüm sosyal medya kanallarımız üzerinden öğrencilerimizden haber almayı ve iletişimde kalmayı seviyoruz. Yeni Apollo öğrencileri okulumuz hakkındaki düşüncelerinizi okumaktan gerçekten faydalanabilirler.

 

Galeri

 

 

 

Dil Okulunun Konumu

 

Youtube kanalımıza abone olarak İrlanda'da eğitim ve yaşam hakkında ki videolarımızı izleyebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz ya da İrlanda ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız buradan diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

egitim irlanda on kayit

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.