LIV Student Dublin Öğrenci Yurdu

LIV Student Dublin , şehir merkezine ve tüm akademik kurumlara yakın, kaliteli ve özel banyolu öğrenci yurtları sunmaktadır. Detaylar için tıklayın...

Gobritanya Accommodation

Gobritanya yurdu yurt dışında eğitim almayı düşünenler için eşşiz konaklama seçenekleri sunuyor. Detaylar için tıklayın...

İrlanda'da Konaklama Fiyatları

İrlanda'da dil eğitimi almaya karar verdiyseniz bu yazımızda İrlanda'da konaklama seçenekleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz!

Dil Okulu ve Konaklama Ödemesi Yapma Yöntemleri

İrlanda'da bir dil okuluna kayıt yaptırmaya karar verdikten sonra sıra okulun ve kalacağınız yerin ücretini ödemeye geldi. Peki nasıl ödeyeceğiz? İşte tam da bu sorunun üzerine siler için ödeme yöntemlerini araştırdık.

İrlanda'da Dil Okulu Öğrencileri İçin Ücretsiz Konaklama Fırsatı

İrlanda’da Work & Study programı düşünüyorsanız artık konaklama fiyatlarını düşünmenize hiç gerek yok. Bu program, öğrencilerin İrlanda’da dil eğitimi alırken İrlandalı bir ailenin yanında çalışma ve ücretsiz konaklama imkanı sağlıyor.

İrlanda'da Kar Yağışına Şahit Olmak

Dublin City Universitesine dil eğitimi için gelen öğrencimiz Sinem Çetin unutulmayacak deneyimler yaşadı.Sinem 10 haftalık dil okulu ve yurt macerasını Eğitim İrlanda için anlattı.

İrlanda’da Çalışmak ve Yaşam Giderleri Hakkında En Çok Merak Edilen 6 Nokta !

İrlanda'da yaşam giderleri, full time ve part time çalımak, İrlanda'da kalmak ve İrlanda vatandaşı olmak hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda !

İrlanda’da Dil Eğitimi Alacaklara 7 Tüyo

Eğitim planlaması asla gelişi güzel yapılmamalı. Bu yazımızda İrlanda’da dil eğitim almayı düşünen öğrenciler için önemli püf noktalara değineceğiz.

İrlanda'da Ücretsiz Konaklama ve Dil Okulu

İrlanda’da dil okulu meraklıları için Dublin ve Bray’de merkezi bulunan 40 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet veren ATC dil okulundan sevindirecek bir haber! İrlandalı bir ailenin yanında kurs sürenizce ücretsiz konaklama yapmak artık mümkün.

İrlanda'da Aile Yanı Konaklama - Sümeyra Arman

İrlanda'da aile yanında konaklayarak doğayla iç içe geçirdiğim üç harika ay bana ingilizcemi geliştirmem konusunda çok katkısı oldu...

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
0541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
+90 542 353 69 84 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.